• Zima

Za oknem pada śnieg, jest zimno i ciemno, a Wasz szkrab pragnie zwiedzać świat, bo właśnie nauczył się chodzić. Chcecie żeby czasem mógł posapcerować, a we wszystkich bucikach zimowych rusza się jak w narciarskich? Wybierzcie coś z Bosej Stópki, a zimowe zpacery staną się dla Was przyjemnością.

Bubux StepUp Bolt Boot jak i zimowe buciki Tikki to wszystko, czego dziecięca stopa potrzebuje zimą. Ogrzewane wełną zapewniają doskonałą termoregulację, a elastyczna podeszwa, miękki materiał i lekkość bucika sprawiają, że dziecko może stawiać kroki naturalnie, w sposób zbliżony do chodzenia na boso, a nie jakby chodziło w sztywnych butach narciarskich.

Nic nie da się porównać do swobody, jaką dają dzieciom Stonz Booties. Ten wyjątkowy wynalazek opatentowany przez mamę z Kanady, która uwielbiała piesze wycieczki do lasu z dziećmi, bez względu na pogodę, najlepiej oddaje wrażenie chodzenia na boso. Stonzy uzupełnione o wkładkę Sherpa Linerz to idealne pierwsze śniegowce :) Zestaw można wzbogacić rękawiczkami Mittz Infant i wtedy także rączki Twojego malucha będą zawsze ciepłe.

Nie zapomnij, by dla lepszej ochrony przed wodą zabezpieczyć małe buciki Impregantem Nanotec, który sprawi, że lepiej będą one znosić trudy zimowych przygód!